Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Piaseczno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Piaseczno, Prażmów, Tarczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma zajmuje się kompetentnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Chcąc ograniczyć rolę Kontrahenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i kontaktu.


Jesteśmy zawodowcami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem właściwie uwielbiamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, aby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się też wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszystkie potrzebne do transportu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w słusznym czasie. Ponadto stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Bardzo w wielu przypadkach zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza maszynami, przewozimy też szczegóły pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:2 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Absorbujemy się przewozem ładunku o kolosalnych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Klienta, a w następnej kolejności podchodzimy do zagadnień logistycznych. Potrzebne jest odpowiednie zaplanowanie trasy przewozu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Kontrahent, staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w rzeczy samej atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć klarowne ceny i olśniewającą obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zameldować się właśnie do należącej do nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Obręb naszych usług jest kluczowym elementem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, jednakowoż gwarantujemy także w porządnej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym oprzyrządowaniom, jesteśmy w stanie zagwarantować nienaganny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU