Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Prażmów - powiat piaseczyński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Prażmów.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport ładunków wielkogabarytowych zawsze potrzebuje uzyskania odpowiedniej zgody. Prowadzona przez nas jednostka proponuje bardzo dobry transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jakkolwiek również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma posiada nowoczesne pojazdy i zachwycającej jakości sprzęt, jaki jest kompetentny oraz odpowiedni do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszystkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o przewóz ładunków o niezwyczajowym gabarycie oraz stworzona przez nas oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję oraz przewóz nawet rzeczywiście ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo o wiele bardziej doświadczonych przedstawicieli niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Oferujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać zachwycającą obsługę, pierwszorzędne stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono zadowolonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o obszernych gabarytach. W pierwszej kolejności wypada je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy naszej firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze technologie, jakie umożliwiają im prędki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezwykle powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:0 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Co transportujemy?


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się wybitnie profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem aniżeli normalny przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba wykonać parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie wzorce pozostały spełnione. To stworzony przez nas zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak bezbłędnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich znakomicie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu dysponujemy naprawdę gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie tylko są w tej specjalizacji od lat, jednak także cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm i sumienność naszych pracobiorców. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU