Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Poddębice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dalików, Pęczniew, Poddębice, Uniejów, Wartkowice, Zadzim.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia słusznej zgody. Stworzona przez nas firma proponuje świetny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Dysponujemy słusznym ekwipunkiem i wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o nietypowym gabarycie i nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Jesteśmy w stanie pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję oraz przewóz nawet rzeczywiście ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi agenci są w największym stopniu profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać renomowaną obsługę, perfekcyjne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w należącej do nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy gigantyczne grono usatysfakcjonowanych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o znacznych gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, po pewnym czasie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy naszej firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze technologie, które zapewniają im szybki oraz w szczególe bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:9 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, tanki oraz dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego profesjonalne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż przeciętny przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, bo z racji tego, że tak doskonale znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich idealnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W końcu zarządzamy de facto szerokim zespołem profesjonalistów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, niemniej jednak też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU