Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Krapkowice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gogolin, Krapkowice, Strzeleczki, Walce, Zdzieszowice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ofercie naszej firmy znajduje się profesjonalny transport gigantycznych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno przewozić w stereotypowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Klienta w sprawach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy transportujemy?


Transportem kolosalnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi i wiele innych.

Powyższa lista jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Właściwie jesteśmy w stanie przetransportować niemal wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą. Zatem bez względu na to, jak wybitnie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w najwyższym stopniu dostosowaną do wymogów, bo stworzonym przez nas koronnym celem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią docenić różni Konsumenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zlecenie traktujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem zezwala na na to obszerna wiedza i kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Konsument. Mamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak także kompetentnych pracobiorców.


Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty lub ewentualnie szkodliwe warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszarze całego kraju i bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:



6 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już uzgodniona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie można bowiem przewozić bez ich uzyskania. W naszej gestii leży też sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i stosownie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o obszernych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na każdym etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczy samej znaczne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU