Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pleszew - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów, Pleszew.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności związanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą oraz kontaktu.


Nasz zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bo w rzeczy samej kochamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się też wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie potrzebne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Oprócz tego skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz przemysłowych


Niezmiernie w szeregu przypadków zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy także szczegóły pociągów, helikoptery i czołgi. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i budynków


Proponujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:0 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a w następnej kolejności podchodzimy do zagadnień logistycznych. Najczęściej niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny i zdumiewającą obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zameldować się właśnie do naszej klarownej firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą najlepszą ofertą wszystkie osoby, które interesuje przemysł transportowy. Zakres naszych profesjonalnych usług jest kluczowym detalem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, jednak gwarantujemy także w odpowiedniej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym można zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym sprzętom, jesteśmy w stanie zagwarantować wprawny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU