Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pruszcz Gdański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Pruszcz Gdański, Cedry Wielkie, Kolbudy, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka od wielu lat specjalizuje się w tej dyscyplinie przewozu oraz może pochwalić się wieloma sukcesami. Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak i jednostkami, które powierzają nam własne ładunki o gigantycznych gabarytach. Cierpliwie planujemy każdy transport oraz przygotujemy się do niego kompetentnie pod wieloma względami. Dzięki nowoczesnym wyposażeniom oraz maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie ukończyć każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga specjalizuje się całą logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Szukają Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka pozostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na ostateczny sukces lub ewentualnie niepowodzenie całej przesyłki. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze szczególne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to sporo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jednak i wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę nieomalże każdego zamówienia. Niektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep oraz dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – przyzwoicie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Posiadamy właściwe doświadczenie i wiedzę na temat szczególnego transportu korzystnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Klientów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić każde zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy dobry sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Stworzony przez nas dział logistyki funkcjonuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej i najdogodniejszej kosztowny przejazdu z ładunkiem. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu rozmaitych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy zespół naszych pracobiorców, którzy zabezpieczają całą trasę.


Jeżeli pragną Państwo mieć pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie bezproblemowy – nam warto uwierzyć, troszczymy się o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zapewnić dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to szczególnie ważne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak wiadomo mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym i o wiele bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy też Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas zawiadomić o własnych zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – na milion procent będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam sprawy przewozu ponadgabarytowego. Kolosalne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych doświadczonych kierowców. Jakakolwiek pomoc, jaką może zaoferować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w niesłychanie atrakcyjnej cenie.


W naszej gestii pozostaje również dopełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam swój ładunek, Kontrahent nie musi się niczym niepokoić, bowiem sami specjalizujemy się wszystkimi zagadnieniami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU