Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sucha Beskidzka - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jordanów, Sucha Beskidzka, Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Maków Podhalański, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia odpowiedniej zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje profesjonalny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, niemniej jednak także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma posiada nowoczesne pojazdy oraz porywającej jakości sprzęt, jaki jest obeznany oraz stosowny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli gra toczy się o transport ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie i nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Możemy pochwalić się znacznym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję oraz przewóz nawet naprawdę ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać wspaniałą obsługę, wspaniałe stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zaspokojonych Klientów, niemniej jednak niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o wielkich gabarytach. Najpierw wypada je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, jakie umożliwiają im prędki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wtedy występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezmiernie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz prawdopodobne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:4 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się nadzwyczaj fachowo.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem niż prosty przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie wzorce zostały spełnione. To stworzony przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Porządnie znając oraz rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, by uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności dysponujemy właściwie szerokim zespołem ekspertów, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, ale również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Ręczymy za sumienność i profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU