Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zielona Góra - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów, Zabór, Zielona Góra.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewozy wielkogabarytowe potrzebują zawsze szczególnego transportu. W szerokiej ofercie opisującej nas firmy znajduje się bardzo dobry transport ładunków wielkogabarytowych. Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski. Posiadamy bogate doświadczenie, to naturalnie dzięki któremu bez kłopotu jesteśmy w stanie zaaranżować przewóz każdego ładunku. Angażujemy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, którzy bardzo rzetelnie podchodzą do powierzanych im zadań. Nasze usługi zaświadczamy zawsze na najwyższym poziomie, to naturalnie dzięki profesjonalnym maszynom i pojazdom. Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Gdybyśmy mieli wymienić nasze mocne strony, na pewno znalazłaby się wśród nich kompleksowa propozycja oraz doświadczenie naszego zespołu. Wykwalifikowani kierowcy pojazdów dostosowanych do przewozu wielkogabarytowego, którzy przeszli szkolenie z obrębu bezpieczeństwa oraz obsługi, wprawnie obsługują naszą najlepszą flotę. W ten sposób dostarczamy Państwu najwyższą jakość i pewność, że z powierzonym nam ładunkiem nie stanie się nic złego. Wszyscy nasi kierowcy są ukierunkowani na należyte oraz indywidualne nastawienie do każdego zlecenia. Nasz zespół przestrzega protokołów i innych obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.


Jeśli jest takie Państwa życzenie, oprócz samego transportu zajmiemy się też ładunkiem – przed oraz po przewozie. Zabieramy ciężki ładunek z wyznaczonej lokalizacji i odwozimy we wskazane miejsce – terminowo!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jeżeli pragną Państwo ułatwić sobie zadanie uporania się z takim ponadgabarytowym ładunkiem – jesteśmy do dyspozycji! Warto dowiedzieć się znacznie więcej na temat naszych usług, a najlepiej powierzyć nam jedno z zadań transportowych na początek, abyśmy w stanie się wykazać.


Kompleksowe usługi transportu specjalistycznego


W Polsce nieodzowne jest uzyskanie specjalnych zgód oraz spełnienie określonych warunków, by zdołać przewozić przedmioty wielkogabarytowe. My wszystkie formalności dokonujemy sami, aby nasz Kontrahent nie musiał trwonić na nie czasu. Przejmujemy ładunek od Klienta, a po pewnym czasie organizujemy całą logistykę i niesłychanie od początku do końca planujemy trasę. Uwzględniamy przy tym dokładny rozmiar i gabaryty ładunku, okoliczności pogodowe i ewentualne renowacje drogowe. Na koniec wnioskujemy o potrzebne do transportu zgody i pozyskujemy ubezpieczenie. Ładunek rozładowujemy w położeniu wskazanym przez Konsumenta.


Przewóz specjalistyczny wszystkich ładunków


Profesjonalnie organizujemy transport przedmiotów wielkogabarytowych. Są to zwykle stalowe szczegóły konstrukcyjne, ale także maszyny budowlane oraz przemysłowe, szczegóły pociągów, śmigłowce, czołgi, czy domki holenderskie i kontenery. W zależności od konkretnych potrzeb, planujemy całe przedsięwzięcie oraz zajmujemy się jego całkowitą realizacją.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ładunków ponadgabarytowych w naszym wykonaniu – bez względu na to, czy chodzi o ładunek mniejszy, czy większy- to kapitalny sposób na wysłanie konkretnego przedmiotu we wskazane miejsce, absolutnie bez stresu. Nasze profesjonalne usługi transportu ładunków wielkogabarytowych są niezawodne oraz realizowane przez wyszkolony i doświadczony zespół pracowników. Jeżeli wyszukują Państwo niezawodnych usług transportowych, jakie mają wszystkie opcje, jakich wolno potrzebować, by dostarczyć własny ładunek do miejsca docelowego na czas i nienaruszone – nie ma bardziej profesjonalnego wyboru niż nasza firma!


Jeżeli chodzi o transport, jesteśmy perfekcjonistami, wobec tego także oraz stworzona przez nas flota została zbudowana tak, aby odpowiadać na wszystkie potrzeby i wymagania. Możemy dla Państwa zająć się transportem zarówno lokalnie, jak i na terenie całego kraju. Jest to tajemnica tego, w jaki sposób uzyskujemy najważniejszy poziom wydajności: przykładamy szczególną uwagę do szczegółów i zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych pragnień transportowych naszych klientów. Dzięki wysokiej niezawodności, stworzona przez nas firma stała się kompletnym i potężnym dostawcą usług transportowych.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas kompletną ofertą usług transportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość zaświadczanych przez nas usług przewozu szczególnego. U nas można również liczyć na perfekcyjne ceny na rynku. Zachęcamy do skorzystania z należącej do nas oferty.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU