Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sulechów - powiat zielonogórski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Nowogród Sulechów.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak także osób prywatnych, które zainteresowane są transportem wielkich gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Kontrahenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą idealną propozycję oraz mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam przyjemnie, jeśli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, niezależnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki umożliwia nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W opisującej nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie transportować, albowiem nieodzowne jest pozyskanie właściwej zgody. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:1 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie ogromnych gabarytów różnorodnego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nadzwyczaj istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy też ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz kompetentny portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą idealną własnością. Nasz oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie wymagane informacje. Konsument nie musi się niczym niepokoić, albowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, też powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU