Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubliniec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lubliniec, Woźniki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka świadczy właściwe usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie wolno przemieszczać w sztampowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zamówienie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Konsumenta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Co transportujemy?


Przewozem gigantycznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat i posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny specjalistyczne oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć niemal wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dostosowaną ofertą. Toteż bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak prędko, jak to możliwe i postaramy się, by stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa oraz bezbłędnie dopasowana.


Kompleksowy wymiar naszych usług umieją uznać różni Klienci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz obszerne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez kłopotu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Kontrahent. Mamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak również kompetentnych robotników.


Co wstępuje w skład naszych usług?


Oferujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszarze całego kraju oraz bez problemu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:5 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już określona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno transportować bez jej uzyskania. W należącej do nas gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i stosownie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o znacznych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli chodzi o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty lub kompromis w tym aspekcie. By to udowodnić z gigantyczną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie często są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam niesłychanie przyjemnie, jeżeli i Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tu obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej klarownej oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU