Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Toruń - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka, Toruń.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o ogromnych gabarytach. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, pomagając figurom prywatnym oraz firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z kompletną propozycją prowadzonej przez nas firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie transportem ciężkim, wymagają starannego planowania. Tylko w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim konsumentom bardzo dobre usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Klienci mają niezmiernie wysokie oczekiwania i to nam się podoba, ponieważ lubimy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalistyczny i pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem nadzwyczaj nowoczesnym ekwipunkiem, który umożliwia nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie można samodzielnie przewozić, bo potrzebne jest pozyskanie dobrej zgody. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:8 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a potem umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza firma posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w należącej do nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i obeznany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! W naszej klarownej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie potrzebne informacje. Klient nie musi się niczym martwić, bowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszystkich formalności, również powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU