Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Malbork - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Malbork, Lichnowy, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie przewozu i może pochwalić się wieloma sukcesami. Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak także przedsiębiorstwami, które powierzają nam własne ładunki o kolosalnych gabarytach. Starannie planujemy każdy przewóz i przygotowujemy się do niego kompetentnie pod wieloma względami. To właśnie dzięki nowoczesnym ekwipunkom oraz maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra trudni się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Czy pragną Państwo przetransportować ciężki sprzęt lub też ciężki ładunek, o niestandardowym gabarycie? Powodzenie każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru doświadczonej oraz renomowanej firmy. Naturalnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze specjalistyczne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to niemało więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jednak i wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę niemal każdego zlecenia. Niektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać kilku przyczep i pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – poprawnie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Posiadamy dobre doświadczenie i wiedzę na temat wyjątkowego transportu potrzebnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki transportujemy?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza idealna firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy odpowiedni sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:2 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się kwestiami logistycznymi, aby zaplanować najbezpieczniejszą i najłatwiejszą trasę przewozu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Czasami w akcji przewozu kolosalnych gabarytów bierze udział cały zespół pracowników, którzy dbają o bezpieczeństwo ładunku i innych osób znajdujących się na trasie.


Jeżeli chcą Państwo mieć pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie nieskomplikowany – nam warto zaufać, troszczymy się o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują tylko moment, a z pewnością wspomogą zapewnić odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to szczególnie ważne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak rozumie się samo przez się mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym oraz o wiele bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy też Państwa do zadawania pytań. Warto nas poinformować o swoich zaleceniach, czy specjalnych prośbach – na sto procent będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Duże oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby okazałym wyzwaniem, jakkolwiek nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Jakakolwiek pomoc, którą może zaoferować Państwu stworzony przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w wybitnie interesującej cenie.


Firma zajmuje się również wszelkimi formalnościami, jak potrzebne do uzyskania zgody na przewóz wielkich gabarytów, lub kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Kontrahent nie musi się niczym troskać, bowiem sami zajmujemy się wszelkimi sprawami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych kompetentnych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU