Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kwidzyn - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gardeja, Kwidzyn, Prabuty, Ryjewo, Sadlinki.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Gorąco witamy Państwa na stronie oferty firmy, jaka od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu oraz realizacji specjalnego transportu niskopodwoziowego (przewóz maszyn budowlanych i przemysłowych). Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy również z osobami prywatnymi, jak także jednostkami, które powierzają nam swoje ładunki o znaczących gabarytach. Dokładnie planujemy każdy transport oraz przygotowujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. Dysponujemy najlepszym sprzętem i nowoczesnymi pojazdami, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana załoga trudni się pełną logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Wypatrują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? To, jaka jednostka zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces bądź niepowodzenie całej przesyłki. Właśnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze specjalistyczne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to dużo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, lecz oraz wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę niemal każdego zamówienia.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Co poniektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep oraz pobocznych wehikułów do obsługi przyczepy – przyzwoicie o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Mamy dobre doświadczenie i wiedzę na temat szczególnego transportu korzystnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Klientów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn dla przemysłu i budowniczych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, śmigłowców i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza idealna firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszelkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy właściwy sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:1 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się kwestiami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a cały przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracobiorców, którzy zabezpieczają pełną trasę.


Jeżeli chcą Państwo posiadać pewność, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie prosty – nam należałoby zaufać, troszczymy się o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują tylko moment, a z pewnością wspomogą zagwarantować właściwe zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Jest to szczególnie istotne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, bo jak nie ulega wątpliwości mamy do czynienia z transportem niekonwencjonalnym oraz bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej kwestii zachęcamy również Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas powiadomić o swoich zaleceniach, lub szczególnych prośbach – na milion procent będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam zadania transportu ponadgabarytowego. Kolosalne i oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby kolosalnym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Każda pomoc, jaką może zaproponować Państwu skonstruowany przez nas zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie.


W należącej do nas gestii zostaje też uzupełnienie takich formalności, jak uzyskanie zgody na przewóz specjalistyczny, lub ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Kontrahent nie musi się niczym troskać, bo sami specjalizujemy się wszelkimi kwestiami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU