Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świdnica - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Świdnica, Świebodzice, Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Marcinowice, Strzegom, Świdnica, Żarów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka oferuje profesjonalne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno wozić w sztampowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Klienta w kwestiach powiązanych z formalnościami i dokumentacją. Gorąco zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Co przewozimy?


Transportem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy obszerne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  •  konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  •  ciężkie maszyny specjalistyczne i budownicze,
  •  kontenery,
  •  domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  •  helikoptery,
  •  czołgi,
  •  pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Tak rzeczywiście jesteśmy poradzić sobie z transportu niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób niezmiernie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak szybko, jak to dopuszczalne i postaramy się, żeby stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i nienagannie dopasowana.


Kompleksowość prowadzonej przez nas oferty usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej z rozkoszą zarówno klienci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zlecenie traktujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Takie nastawienie oprócz tego upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Klient. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami:4 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy Kontrahent powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub ewentualnie niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju i bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa przewozu jest już wyznaczona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można transportować bez jej zdobycia. Zajmujemy się również sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i prawidłowo go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o gigantycznych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy kompromis w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Konsumentów dotyczące bezpieczeństwa.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę
NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU