Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tarnowskie Góry - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kalety, Miasteczko Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie należącej do nas firmy znajduje się profesjonalny transport nietypowych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno wozić w sztampowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co przewozimy?


Przewozem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i mamy znaczące doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Tak faktycznie jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, w jaki sposób wybitnie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak błyskawicznie, jak to możliwe oraz postaramy się, aby stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz nienagannie dopasowana.


Całościowy wymiar naszych profesjonalnych usług potrafią docenić różni Konsumenci – realizujemy bowiem zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zlecenie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Takie nastawienie na domiar tego upraszcza nam bogata wiedza oraz doświadczenie, które posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie ukończyć każde powierzone nam zadanie. Zarządzamy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi specjalistami.


Co wchodzi w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty bądź szkodliwe warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na terenie całego kraju oraz bez problemu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:7 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już uzgodniona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie można bo transportować bez ich zdobycia. Absorbujemy się również kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o kolosalnych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Jeżeli gra toczy się o wartości należącej do nas firmy, nie ma większej niż zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z dużą przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszelkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam nadzwyczaj miło, jeśli i Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są jedynie słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania należącej do nas oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU