Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pińczów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Działoszyce, Kije, Michałów, Pińczów, Złota.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy wykwalifikowany przewóz niskopodwoziowy przeróżnych ładunków o gigantycznych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem i rozładowaniem każdego ładunku. Transport specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych maszyn oraz pojazdów. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszystkie zlecenia i posiadają wymagane e kwalifikacje, jak też wiedzę oraz doświadczenie. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Stworzona przez nas propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z należącą do nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzonej przez nas firmy.


Nasza rozpiętość najnowocześniejszych sprzętów sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla pragnień transportowych o zakresie wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, by chronić powierzony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych bądź za dużych – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem.


Znamy lokalne i krajowe przepisy, w związku z tym mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zatroszczymy się o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty niezbędne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Mamy sprzęt do przenoszenia do gigantycznych ciężarów i strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią również odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące należącej do nas oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak prędko, jak tylko to możliwe.


Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza firma oferuje przewóz różnego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn budowlanych i dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:7 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizacja przewozu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Sami zajmujemy się pełną logistyką oraz organizujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe oraz inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Stworzona przez nas firma występuje także o wszelkie wymagane zezwolenia, aby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, gdy w grę wchodzi ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie pomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednakowoż oczywiście zrealizować całe zlecenie: nienagannie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając naszym Klientom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w niezmiernie interesującej cenie, co na dodatek wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z naszej idealnej oferty, a w razie dowolnych akcesoryjnych pytań, połączonych z prowadzoną przez nas ofertą – także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera do doświadczonego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno porządniej trafić niż właśnie na naszych doświadczonych specjalistów!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania opisującej nas całej oferty przewozu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni fachowi, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Najlepsze ceny na rynku są u nas gwarantowane. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU