Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Opoczno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Białaczów, Drzewica, Mniszków, Opoczno, Paradyż, Poświętne, Sławno, Żarnów.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc transportować przedmioty o gigantycznych gabarytach, konieczne jest zdobycie zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje profesjonalny przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Firma posiada współczesne pojazdy oraz oszałamiającej jakości sprzęt, który jest świetny i odpowiedni do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o transport ładunków o nietypowym gabarycie oraz stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się sporym doświadczeniem jeżeli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet rzeczywiście ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych agentów aniżeli Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć pierwszorzędną obsługę, idealne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy ogromne grono zadowolonych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa przewozu wielkogabarytowego


Wypada pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o obszernych gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, po pewnym czasie zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnych technologii, aby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać bardzo powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest oczywiście rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:1 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób detale konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane i specjalistyczne, kontenery, tanki oraz dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się bardzo profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż stereotypowy przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, by absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Poprawnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy legalny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, aby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu zarządzamy de facto gigantycznym zespołem ekspertów, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy fachowość i sumienność naszych pracowników. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU