Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Strzelin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Borów, Kondratowice, Przeworno, Strzelin, Wiązów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka oferuje solidne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie można wozić w schematyczny sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Kontrahenta we wszystkich formalnościach. Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas oferty.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem wielkich gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery,
  • czołgi,
  • pociągi oraz wiele innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie jesteśmy w stanie przetransportować niemal wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dopasowaną ofertą. Zatem bez względu na to, w jaki sposób niezmiernie fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak szybko, jak to możliwe oraz postaramy się, by stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i znakomicie dopasowana.


Całościowy wymiar naszych usług umieją uznać różni Konsumenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie traktujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Warto się przekonać o tak wielkim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie sfinalizować każde powierzone nam zadanie. Mamy konieczny sprzęt, pojazdy, jak również profesjonalnych robotników.

Skontaktuj się z nami:5 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy specjalistyczny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.


Po ustaleniu trasy przewozu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem potrzebnych zgód. Dużych gabarytów nie można albowiem transportować bez ich uzyskania. Zajmujemy się też kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz poprawnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć różne ładunki o kolosalnych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Jeżeli chodzi o wartości naszej firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niezmiernie przyjemnie, jeżeli dadzą nam Państwo możliwość to udowodnić, rozpoczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę
NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU