Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łobez - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dobra, Łobez, Radowo Małe, Resko, Węgorzyno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Opisującą nas jednostkę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są transportem ogromnych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z całkowitą propozycją prowadzonej przez nas firmy oraz do skorzystania z naszych kompetentnych usług.


Przesyłki o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. Jedynie w ten sposób można zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas ofertę oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o detale, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistyczny oraz pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnorodnego rodzaju gabarytów. W naszej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:9 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a później umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różne funkcje, które pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny i doświadczony portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny i banalnych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one opisującą nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych plusów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie potrzebne wiadomości. Konsument nie musi się niczym niepokoić, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, również związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU