Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łobez, Węgorzyno - powiat łobeski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Węgorzyno.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu proponujemy znakomity przewóz niskopodwoziowy rozmaitych ładunków o gigantycznych gabarytach – specjalizujemy się załadowaniem oraz rozładowaniem każdego ładunku. Korzystamy z fenomenalnej klasy pojazdów oraz dzisiejszych dużych konstrukcji w trakcie realizacji transportu specjalistycznego. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia i posiadają potrzebne e kwalifikacje, jak także wiedzę i doświadczenie. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z propozycji opisującej nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w stworzonym przez nas wykonaniu jest całkiem kompleksowy i profesjonalny, ponieważ dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep bardzo dobrych na rynku, żeby chronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Nie ma dla nas zleceń zanadto małych albo za wielkich – do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem.


Znamy regionalne oraz lokalne przepisy, w takim razie mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, że zatroszczymy się o wszelkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do rozległych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mówiąc najprościej, jesteśmy absolutnym specjalistą w swojej niszy oraz będziemy szczęśliwi, jeśli będą chcieli Państwo przekonać się o tym osobiście. Z chęcią także odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszej idealnej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Odpowiemy tak prędko, jak tylko to możliwe.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków


Nasza jednostka oferuje usługi transportowe rozmaitego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów oraz czołgów.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Konsumenta. Dokładamy wszystkich starań, aby zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:7 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przygotowywanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zmniejszyć ilość formalności, jakich musi dopełnić nasz Klient. Stworzona przez nas jednostka ma dział logistyczny, który samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy również szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas firma występuje również o wszystkie niezbędne zezwolenia, by transport ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Kiedy tak właściwie potrzebują Państwo skorzystać z usług transportowych, kiedy w grę wkracza ciężki sprzęt – jesteśmy do dyspozycji. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście nasza wykwalifikowana ekipa! Mamy prawo nie jedynie pomóc znaleźć najlepszy transporter do wysyłki oprzyrządowania czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale oczywiście zrealizować całe zlecenie: idealnie, kompetentnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się też swoją wiedzą, także jeśli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie atrakcyjnej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek akcesoryjnych pytań, związanych z naszą klarowną propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnego partnera do kompetentnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie wolno lepiej trafić aniżeli właśnie na naszych fachowych specjalistów!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas bogatą ofertą transportu ponadgabarytowego. Zapewniamy wysoką jakość naszych profesjonalnych usług oraz pełen profesjonalizm. Gwarantujemy też konkurencyjność naszych cen. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU