Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Białystok - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Białystok, Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Michałowo, Poświętne, Supraśl, Suraż, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Zawady.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka trudni się kompetentnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, to naturalnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją i kontaktu.


Jesteśmy fachowcami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, aby bezpiecznie i fachowo dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas tak samo ważna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam wolno pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Na domiar tego skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych oraz przemysłowych


Wybitnie niejednokrotnie zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy także detale pociągów, helikoptery oraz tanki. Nasi Kontrahenci to również osoby prywatne, jak i firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i budynków


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych elementów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a w następnej kolejności podchodzimy do kwestii logistycznych. Konieczne jest profesjonalne zaplanowanie trasy przejazdu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Konsument, staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli chce się posiadać bezsporną pewność, że transport odbędzie się we właściwy sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w naprawdę atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć przejrzyste ceny oraz renomowaną obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zameldować się właśnie do opisującej nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą idealną propozycją wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych usług jest kluczowym detalem w transporcie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, niemniej jednak gwarantujemy także w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym oprzyrządowaniom, jesteśmy w stanie zagwarantować znakomity przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU