Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Włodawa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Włodawa, Hanna, Hańsk, Stary Brus, Urszulin, Wola Uhruska, Wyryki.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam można pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Poza tym stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowniczych i przemysłowych


Jednym z na ogół powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o wielkich gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy też detale pociągów, śmigłowce oraz tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak też firmy.


Transport ciężki elementów stalowych oraz obiektów


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować dobry pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:10 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi przewozu


Zajmujemy się przewozem ładunku o kolosalnych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a potem podchodzimy do kwestii logistycznych. Konieczne jest właściwe zaplanowanie trasy przewozu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Kontrahent miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych fachowców w przewozie ładunków wielkogabarytowych, by mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w rzeczywistości atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa potrzeb w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać klarowne ceny i doskonałą obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zgłosić się oczywiście do naszej klarownej korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z obrębu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze szczegółami należącej do nas oferty. Obręb naszych usług jest fundamentalnym szczegółem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, niemniej jednak gwarantujemy także w odpowiedniej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to specjaliści, którym wolno zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dobry przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa zapytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU