Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mikołów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Łaziska Górne, Mikołów, Orzesze.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka oferuje solidne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie można transportować w stereotypowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Konsumenta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas oferty.


Jakie rzeczy przewozimy?


Transportem ogromnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz posiadamy wielkie doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  •  konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  •  ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budownicze,
  •  kontenery,
  •  domy holenderskie i domki letniskowe,
  •  śmigłowce, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista jednak nie jest w żaden sposób skończona! Tak w gruncie rzeczy jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, jak niezmiernie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak szybko, jak to możliwe oraz postaramy się, aby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz po mistrzowsku dopasowana.

Złożoność prowadzonej przez nas oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej chętnie zarówno konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem pozwala na na to obszerna wiedza oraz kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Konsument. Mamy potrzebny sprzęt, pojazdy, jak również kompetentnych pracobiorców.


Co wkracza w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty bądź też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na terenie całego kraju oraz bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:9 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa tranzytu jest już uzgodniona, wówczas zajmujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno bo przewozić bez ich uzyskania. W naszej gestii leży także kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i dobrze go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o kolosalnych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezsprzecznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty lub ustępstwo w tym aspekcie. Ażeby to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz kompetentni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczywistości spore grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU