Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Dąbrowa Tarnowska - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Gręboszów, Mędrzechów, Olesno, Radgoszcz, Szczucin.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Aby móc przewozić ładunki o dużych gabarytach, potrzebne jest uzyskanie zgody. Nasza jednostka proponuje doświadczony transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Dysponujemy dobrym ekwipunkiem i wysokiej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Dbamy o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z prowadzonej przez nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej solidny wybór w przypadku przewozu ciężkiego sprzętu budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się sporym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w rzeczywistości ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych agentów aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy jedynie się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej oferty. Oferujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć renomowaną obsługę, olśniewające stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono zadowolonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa przewozu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o dużych gabarytach. Najpierw należy je załadować, następnie zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które gwarantują im prędki i w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów i mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:3 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze i specjalistyczne, kontenery, tanki i wiele innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego należyte wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest sporo bardziej skomplikowany niż transport zwykłych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszystkie normy pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary i masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady czy też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden transport nie będzie opóźniony, bowiem z racji tego, że tak idealnie znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich znakomicie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności zarządzamy de facto gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, jednak również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno także liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU