Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo zachodniopomorskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo zachodniopomorskie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zaintrygować. Już teraz uprzejmie zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu żądających w tej kwestii Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaoferować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Transport niskopodwoziowy wykonany przez naszych fachowców to absolutny majstersztyk w branży. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się ze detalami naszej idealnej oferty, która na pewno Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dziś.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


W wielu przypadkach Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz sporych i niezwykle ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych czy też budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. Z reguły są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Obojętnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się kolosalnymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 1

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


Z nami wolno także bez problemu przetransportować domki letniskowe, domki holenderskie, lub kontenery biurowe lub morskie. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dokumentnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub niewartościowych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Kontrahent nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by proponować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet w zasadzie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz obeznanych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się w następstwie tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niesłychanie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zagwarantować naszym konsumentom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować rzeczywiście rzetelne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych pracowników i najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU