Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gołdap - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Banie Mazurskie, Dubeninki, Gołdap.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Serdecznie witamy Państwa na stronie oferty firmy, jaka od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu i realizacji specjalistycznego przewozu niskopodwoziowego (przewóz maszyn budowlanych i agrarnych). Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, które powierzają nam własne ładunki o dużych gabarytach. Planowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze profesjonalnie zaplanowany i przygotowany w najmniejszym szczególe. To właśnie dzięki nowoczesnym ekwipunkom oraz maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie ukończyć każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra zajmuje się kompletną logistyką oraz dopełnia wszelkich formalności w imieniu Kontrahenta.


Czy potrzebują Państwo przewieźć ciężki sprzęt lub ciężki towar, o niesztampowym gabarycie? Powodzenie każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru profesjonalnej oraz prestiżowej firmy. Naturalnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jednak oraz wysoką jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na możliwość podjęcia się adekwatnie każdego przewozu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep oraz dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – dobrze o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Niezależnie od wielkości i wagi, nasza prestiżowa firma poradzi sobie z każdym zadaniem! Mamy należyte doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalnego transportu korzystnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Klientów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić każde zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy właściwy sprzęt i realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:0 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracobiorcy zajmują się kwestiami logistycznymi, aby zaplanować najbezpieczniejszą i najłatwiejszą trasę transportu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. W pewnych momentach w akcji przewozu kolosalnych gabarytów bierze udział cały skład pracowników, którzy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeżeli chcą Państwo posiadać pełne przekonanie, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie banalny – nam należałoby zaufać, troszczymy się o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością pomogą zapewnić należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego całościowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, kiedy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne nieumowne wymiary oraz indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i zapytania o szczegóły. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, czy szczególnych prośbach – na sto procent będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby kolosalnym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych fachowych kierowców. Jakakolwiek pomoc, którą może zaproponować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest dostępna w niezmiernie atrakcyjnej cenie.


W opisującej nas gestii pozostaje też dopełnienie takich formalności, jak zdobycie zgody na przewóz specjalistyczny, czy ubezpieczenie ładunku. Powierzając nam własny ładunek, Klient nie musi się niczym martwić, ponieważ sami zajmujemy się wszystkimi sprawami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU