Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo łódzkie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo łódzkie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając osobom prywatnym oraz firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Kontrahenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną propozycją prowadzonej przez nas firmy i do skorzystania z naszych fachowych usług.


Przesyłki o dużej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, żądają starannego planowania. Wyłącznie w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim konsumentom optymalne usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o detale, ważne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i ponadnormatywny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem bardzo nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W opisującej nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno osobiście przewozić, bo konieczne jest pozyskanie słusznej zgody. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:0 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a po pewnym czasie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezmiernie ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy także prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W opisującej nas firmie ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, które pozwalają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz profesjonalny portal internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o wydajny oraz banalnych transport dowolnych ładunków! W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie niebezużyteczne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU