Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Słupsk - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Ustka, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kępice, Kobylnica, Potęgowo, Słups, Smołdzino.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Gorąco witamy Państwa na stronie oferty firmy, która od wielu lat specjalizuje się w planowaniu oraz realizacji specjalnego przewozu niskopodwoziowego (tranzyt dużych konstrukcji budowlanych oraz przemysłowych). Oferujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak i jednostkami, które powierzają nam własne ładunki o dużych gabarytach. Planowany przez nas transport specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany oraz przygotowany w najmniejszym szczególe. Rozporządzamy najlepszym sprzętem i nowoczesnymi pojazdami, dzięki jakim nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana załoga zajmuje się kompletną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Konsumenta.


Czy potrzebują Państwo przewieźć ciężki sprzęt bądź też ciężki ładunek, o niesztampowym gabarycie? Powodzenie każdego zamówienia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru profesjonalnej oraz renomowanej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, ale i wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę niemal każdego zlecenia.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Niektóre projekty transportu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz pobocznych wehikułów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę. Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Mamy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat szczególnego transportu pomocnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych i budowniczych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić każde zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy właściwy sprzęt i realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:8 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy zajmują się kwestiami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą i najłatwiejszą trasę transportu. Konieczne jest uwzględnienie wielu rozmaitych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracowników, jacy zabezpieczają całą trasę.


Powierzając nam przewóz wielkogabarytowy wolno posiadać pełne przekonanie, że mamy wszystko pod kontrolą oraz dbamy o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują wyłącznie moment, a z pewnością pomogą zapewnić profesjonalne zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne niekonwencjonalne wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz zapytania o szczegóły. Warto nas powiadomić o własnych zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – na pewno będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Gigantyczne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych doświadczonych kierowców. Wszystko, co tu proponujemy oraz to, w jaki sposób pragniemy Państwu ułatwić zadanie jest dodatkowo ogromnie przystępne cenowo.


Firma specjalizuje się też wszystkimi formalnościami, jak nieodzowne do uzyskania zgody na przewóz obszernych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Kontrahent nie musi się niczym troskać, ponieważ sami zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU