Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Grójec - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Pniewy, Warka.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Nasza aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz kontaktu.


Jesteśmy profesjonalistami, jeżeli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz fachowo dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam można pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Na dodatek skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych oraz przemysłowych


Wybitnie w wielu przypadkach zajmujemy się transportem dużych konstrukcji wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub jachty. Poza maszynami, przewozimy również detale pociągów, helikoptery i czołgi. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak i firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


Oferujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:3 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi transportu


Absorbujemy się przewozem ładunku o dużych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Kontrahenta, a potem podchodzimy do zagadnień logistycznych. Najczęściej potrzebne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Klient miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się posiadać bezdyskusyjną pewność, że transport odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w de facto atrakcyjnej cenie. Odpowiedni rodzaj pojazdu dopasowujemy do Państwa wymogów w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny i oszałamiającą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do opisującej nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą propozycją wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych usług jest kluczowym elementem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, jednak gwarantujemy także w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to profesjonaliści, którym można zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zapewnić obeznany przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU