Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tychy - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Tychy.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka oferuje odpowiednie usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie można przewozić w sztampowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób kompleksowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Klienta w kwestiach połączonych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Co transportujemy?


Przewozem ogromnych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy ogromne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi i dużo innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób skończona! Tak właściwie jesteśmy poradzić sobie z transportem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki zostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, jak niesłychanie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie najbardziej dostosowaną do wymogów, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Kompleksowość naszej idealnej oferty usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej chętnie zarówno kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem pozwala na na to obszerna wiedza i ogromne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zagadnienie. Mamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak także doświadczonych robotników.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Proponujemy specjalistyczny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty bądź szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na obszarze całego kraju i bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:3 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już ustalona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie można bo transportować bez ich zdobycia. Zajmujemy się także sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz słusznie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różne ładunki o obszernych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezsprzecznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy ustępstwo w tym aspekcie. By to udowodnić z kolosalną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na każdym etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług właściwie spore grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy ciepło do zapoznania się z naszą propozycją oraz do skorzystania z naszych fachowych usług. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU