Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lipsko - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chotcza, Ciepielów, Lipsko, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma trudni się fachowym transportem wielkogabarytowym. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Stworzona przez nas działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i kontaktu.


Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o przewóz wszelkiego typu ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam można pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Do tego skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych oraz budowlanych


Jednym z przeważnie powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o znaczących gabarytach. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub ciągniki. Poza maszynami, transportujemy też szczegóły pociągów, śmigłowce i tanki. Z naszych profesjonalnych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki elementów stalowych oraz obiektów


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz obiektów, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować trafny pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:3 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Zajmujemy się transportem ładunku o dużych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a po pewnym czasie podchodzimy do kwestii logistycznych. Konieczne jest profesjonalne zaplanowanie trasy przewozu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, żeby Klient miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli pragnie się posiadać bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we właściwy sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w naprawdę atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny oraz znakomitą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zameldować się naturalnie do naszej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy wobec tego do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Aspekt naszych profesjonalnych usług jest nadrzędnym szczegółem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie jedynie samym przewozem, lecz zapewniamy też w właściwej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz świetny sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji gwarantuje fachowość w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z radością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU