Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Jarosław - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Jarosław, Radymno, Chłopice, Jarosław, Laszki, Pawłosiów, Pruchnik, Radymno, Rokietnica, Roźwienica, Wiązownica.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od lat trudni się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zainteresować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Konsumentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych zawodowców to jednoznaczny majstersztyk w branży. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze detalami opisującej nas oferty, jaka na milion procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalistycznych.


W szeregu przypadków Klienci zwracają się do nas z prośbą o transport znaczących oraz nadzwyczaj ciężkich maszyn przemysłowych bądź też budowlanych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszystkie zlecenia. Obojętnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się dużymi zleceniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.


Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przetransportować różnorodnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:10 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują od początku do końca trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź niekorzystnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, w owym czasie sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – również kwestią ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by oferować usługi związane z transportem domków holenderskich i nawet w rzeczy samej ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz profesjonalnych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale również pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, by zapewnić stworzonym przez nas kontrahentom bardzo dobre rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zapewnić w samej rzeczy porządne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników oraz bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU