Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wąbrzeźno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Wąbrzeźno, Dębowa Łąka, Książki, Płużnica, Ryńsk.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas ofercie znajduje się szczególny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając osobom prywatnym oraz firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Jedynie w ten sposób można zagwarantować pewną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą klarowną propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, by współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, sporych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Przewóz gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niezmiernie nowoczesnym oprzyrządowaniem, który gwarantuje nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:5 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Interesanta, a następnie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Prowadzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W należącej do nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz obeznany serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli gra toczy się o wydajny i banalnych transport opcjonalnych ładunków! W opisującej nas firmie przewozimy powierzony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych atutów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie potrzebne wiadomości. Dbamy o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU