Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Łask - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wkracza załadunek, jakkolwiek także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek sekretów. Firma ma współczesne pojazdy i oszałamiającej jakości sprzęt, który jest wykwalifikowany i właściwy do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Konsumenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu pewny wybór w wypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej profesjonalni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się niuansów na temat przedstawianej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by uzyskać perfekcyjną obsługę, imponujące stawki i udany przewóz, kontaktując się z nami. My zajmiemy się całą resztą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy obszerne grono usatysfakcjonowanych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz kolosalnych gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, później zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Pracownicy należącej do nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze technologie, jakie zapewniają im prędki i w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać niezwykle powoli oraz stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W czasie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Minionym krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:0 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, tanki i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego rzetelne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest o wiele bardziej złożonym zadaniem aniżeli sztampowy przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie standardy zostały spełnione. To nasz zespół profesjonalistów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Odpowiednio znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy i zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W końcu zarządzamy faktycznie szerokim zespołem fachowców, którzy nie tylko są w tej branży od lat, jakkolwiek również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zaangażowanych u nas osób. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU