Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubartów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lubartów, Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Kock, Lubartów, Michów, Niedźwiada, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Serniki, Uścimów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób świetny specjalizujemy się od wielu lat transportem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Korzystamy z zachwycającej klasy pojazdów i dzisiejszych dużych konstrukcji podczas realizacji transportu szczególnego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, jacy świetnie znają się na własnej pracy i sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Konsumenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Nasza idealna propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą. Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty opisującej nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych urządzeń sprawia, iż jesteśmy najlepszym wyborem dla wymogów transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów i przyczep najlepszych na rynku, żeby chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo znaczącym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy regionalne oraz krajowe przepisy, więc mogą posiadać Państwa pewność, że zadbamy o wszelkie wymagane zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty wymagane do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do rozległych ciężarów i strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy oraz mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią także odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z opisującej nas strony.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka oferuje usługi transportowe różnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa i przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów i suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przewieźć wszystkie przedmioty wielkogabarytowe powierzone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:5 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie przewozu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Nasza firma ma dział logistyczny, który samodzielnie trudni się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy również szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas firma występuje również o wszystkie wymagane zezwolenia, by transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – niemniej jednak nie mają do tego celu słusznego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak właśnie stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie jedynie pomóc odszukać perfekcyjny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, lecz bezsprzecznie zrealizować całe zlecenie: znakomicie, fachowo, kompleksowo. Warto przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją wiedzą, również jeśli chodzi o przygotowanie ładunku do transportu. Co więcej, wszystko to jest w nadzwyczaj interesującej cenie, co dodatkowo wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej klarownej oferty, a w razie dowolnych pobocznych pytań, połączonych z naszą ofertą – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w rzeczywistości ciężkich ładunków – najporządniej zrobić to z nami oraz nie martwić się o nic!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania należącej do nas całej propozycji transportu ładunków ponadgabarytowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych profesjonalnych usług i pełen fachowość. Zapewniamy również konkurencyjność naszych cen. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU