Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pułtusk - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Pułtusk, Świercze, Winnica, Zatory.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z załadunkiem oraz rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną działalność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności związanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą i kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz stworzonym przez nas fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Satysfakcja naszych Konsumentów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się także wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie potrzebne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w dobrym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Do tego nasz zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych i przemysłowych


Niezmiernie w szeregu przypadków zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, transportujemy też elementy pociągów, śmigłowce oraz tanki. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak również firmy.


Przewóz ciężki elementów stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych szczegółów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:1 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a w następnej kolejności podchodzimy do spraw logistycznych. Zwykle wymagane jest rozplanowanie trasy i wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić Klient, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli chce się posiadać bezsporną pewność, że przewóz odbędzie się we dobry sposób – wypada zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w rzeczywistości atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny i wspaniałą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do naszej idealnej jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z obrębu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze szczegółami naszej klarownej oferty. Zakres naszych profesjonalnych usług jest głównym elementem w transporcie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym przewozem, jakkolwiek zapewniamy też w należytej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to eksperci, którym można zaufać!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz oszałamiający sprzęt, który znajduje się w należącej do nas dyspozycji zapewnia profesjonalizm w przewozie znacznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU