Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Września - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kołaczkowo, Miłosław, Nekla, Pyzdry, Września.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją działalność, to naturalnie dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas jakichkolwiek tajemnic. Swoje usługi proponujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas propozycją i kontaktu.


Jesteśmy specjalistami, jeżeli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, aby bezpiecznie i kompetentnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Ukontentowanie naszych Konsumentów jest dla nas tak samo ważna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam można pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dodatkowo stworzony przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych i przemysłowych


Niesłychanie często zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Transportujemy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, czy jachty. Poza maszynami, transportujemy również detale pociągów, helikoptery i tanki. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak również firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować słuszny pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:3 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi transportu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a następnie podchodzimy do zagadnień logistycznych. Potrzebne jest dobre zaplanowanie trasy przewozu, a po pewnym czasie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich musi dopełnić Konsument, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych fachowców w przewozie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe i w ściśle mówiąc atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać klarowne ceny i perfekcyjną obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do naszej klarownej firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy wobec tego do zapoznania się z naszą przejrzystą propozycją wszelkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych profesjonalnych usług jest fundamentalnym detalem w przewozie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, ale zapewniamy także w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zagwarantować wykwalifikowany przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU