Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Legnica - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Legnica, Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Prochowice, Ruja.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie należącej do nas firmy znajduje się specjalistyczny transport dużych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno przewozić w stereotypowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Kontrahenta w kwestiach powiązanych z formalnościami i dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Co transportujemy?


Transportem znacznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  •  ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  •  ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budowlane,
  •  kontenery,
  •  domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  •  helikoptery,
  •  czołgi,
  •  pociągi i wiele innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w rzeczywistości jesteśmy poradzić sobie z transportu niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Toteż bez względu na to, jak nadzwyczaj fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie najbardziej dopasowaną do pragnień, gdyż stworzonym przez nas kluczowym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Kompleksowość naszej idealnej oferty usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej entuzjastycznie zarówno klienci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zlecenie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Takie nastawienie dodatkowo ułatwia nam bogata wiedza oraz doświadczenie, które mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, które powierzy nam Klient. Posiadamy potrzebny sprzęt, pojazdy, jak też kompetentnych pracowników.


Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty lub szkodliwe warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.


Kiedy trasa przewozu jest już uzgodniona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie można bowiem przewozić bez ich uzyskania. W należącej do nas gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć przeróżne ładunki o obszernych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę
NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU