Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zabrze - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Zabrze.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma świadczy właściwe usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie można przewozić w tradycyjny sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Kontrahenta w zagadnieniach połączonych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zapraszamy do poznania opisującej nas oferty.


Co przewozimy?


Przewozem dużych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat i posiadamy kolosalne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi i dużo innych.

Prezentowana lista jednak nie jest w żaden sposób skończona! Tak w rzeczy samej jesteśmy poradzić sobie z przewozem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki zostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, jak niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w największym stopniu dobraną do wymogów, albowiem naszym nadrzędnym celem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Kompleksowość prowadzonej przez nas propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z zapałem zarówno klienci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Takie nastawienie do tego ułatwia nam bogata wiedza oraz doświadczenie, które mamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy.


Jesteśmy w stanie sfinalizować jakiekolwiek powierzone nam zadanie. Posiadamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak też fachowych pracobiorców.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W momencie, kiedy Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty lub niesprzyjające warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:0 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przejazdu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można transportować bez jej uzyskania. Absorbujemy się także sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i należycie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o obszernych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Jeśli gra toczy się o wartości prowadzonej przez nas firmy, nie ma większej niż zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia lub ustępstwo w tym aspekcie. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli dadzą nam Państwo okazję to pokazać, zaczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz fachowi specjaliści zadbają o ich stan na każdym etapie transportu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam nadzwyczaj przyjemnie, jeżeli i Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są tylko słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania opisującej nas oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU