Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ząbkowice Śląskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, usługi transportowe oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą oraz do skorzystania z naszych usług!Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej żądających w tej sprawie Kontrahentów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę zaufania oraz pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych ekspertów to bezdyskusyjny majstersztyk w branży. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zapoznania się ze szczegółami prowadzonej przez nas oferty, jaka na sto procent Państwa nie zawiedzie, podobnie jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalistycznych.


Nasi Klienci niezmiernie nieraz poszukują możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki oraz mają kolosalne rozmiary. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski.


Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  •  czołgi,
  •  dźwigi,
  •  wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszystkie zlecenia. Obojętnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się wielkimi zamówieniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskichW ramach naszych usług wolno przetransportować przeróżnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dokumentnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń czy też niepomocnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, żeby Konsument nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.Robimy wszystko, by oferować usługi połączone z transportem domków holenderskich i nawet w istocie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Wobec tego wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To bardzo ważne!Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zapewnić naszym kontrahentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zapewnić naprawdę odpowiednie rozwiązanie Państwa potrzeb.Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych robotników oraz bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU