Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Suwałki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bakałarzewo, Filipów, Jeleniewo, Przerośl, Raczki, Rutka-Tartak, Suwałki, Szypliszki, Wiżajny.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By móc transportować ładunki o gigantycznych gabarytach, nieodzowne jest uzyskanie zgody. Stworzona przez nas jednostka oferuje znakomity przewóz niskopodwoziowy wszelkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wchodzi załadunek, jednak również rozładunek przedmiotów w lokalizacji, którą wybiera sam Konsument. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Dysponujemy dobrym ekwipunkiem oraz wysokiej jakości pojazdami, jakie spełniają wszelkie normy oraz wymagania. Troszczymy się o to, aby załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli gra toczy się o przewóz ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie oraz nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem kontrahenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok by zdobyć renomowaną obsługę, pierwszorzędne stawki oraz udany przewóz, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w prowadzonej przez nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy gigantyczne grono zaspokojonych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie tylko sam przewóz przedmiotów o ogromnych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, potem zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, aby zagwarantować jak najszybszy i najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać nadzwyczaj powoli i stopniowo. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie kwestie, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:10 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie znaczących gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budowlane oraz specjalistyczne, kontenery, tanki i wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia oraz dbamy o jego profesjonalne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż normalny przewóz ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia trzeba zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To będzie należało do nas, jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady bądź też innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, albowiem z racji tego, że tak doskonale znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich do perfekcji dopasować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności dysponujemy faktycznie gigantycznym zespołem zawodowców, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, lecz też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi najlepszej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU