Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kielce - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kielce, Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewozy wielkogabarytowe potrzebują zawsze specjalnego podejścia. W ogromnej ofercie naszej firmy znajduje się idealny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Nasze usługi oferujemy na obszarze całej Polski. Posiadamy bogate doświadczenie, to właśnie dzięki jakiemu bez trudu jesteśmy w stanie zaaranżować przewóz każdego ładunku. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych fachowców, którzy niezmiernie sumiennie podchodzą do powierzanych im zadań. Nasze usługi zaświadczamy zawsze na najwyższym poziomie, to właśnie dzięki kompetentnym maszynom oraz pojazdom. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Gdybyśmy mieli wymienić nasze mocne strony, na pewno znalazłaby się wśród nich kompleksowa oferta i doświadczenie stworzonego przez nas zespołu. Wykwalifikowani kierowcy pojazdów dostosowanych do transportu wielkogabarytowego, którzy przeszli szkolenie z aspektu bezpieczeństwa i obsługi, świadomie obsługują opisującą nas flotę. W ten sposób dostarczamy Państwu najwyższą jakość i pełne przekonanie, że z zleconym nam ładunkiem nie stanie się nic złego. Wszyscy nasi kierowcy są ukierunkowani na profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasz zespół przestrzega protokołów i innych obowiązujących przepisów bezpieczeństwa.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na życzenie Klienta oferujemy nie tylko transport, lecz oraz załadunek oraz rozładunek. Zabieramy ciężki ładunek z wyznaczonej lokalizacji i odwozimy we wskazane miejsce – punktualnie! Jeśli pragną Państwo uprościć sobie zadanie uporania się z takim ponadgabarytowym ładunkiem – jesteśmy do dyspozycji! Warto dowiedzieć się więcej na temat naszych profesjonalnych usług, a najprzyzwoiciej zlecić nam jedno z zadań transportowych na początek, abyśmy mogli się wykazać.


Kompleksowe usługi transportu specjalistycznego


Dużych gabarytów nie można przewozić w naszym kraju samodzielnie, bez zdobycia niezbędnych zgód i spełnienia wyznaczonych warunków. My wszystkie formalności dopełniamy sami, aby nasz Konsument nie musiał tracić na nie czasu. Przejmujemy ładunek od Klienta, a później organizujemy całą logistykę oraz niesłychanie dokładnie planujemy trasę. Uwzględniamy przy tym dokładny rozmiar i gabaryty ładunku, warunki pogodowe oraz ewentualne renowacje drogowe. Na koniec wnioskujemy o niezbędne do transportu zgody i zdobywamy ubezpieczenie. Ładunek rozładowujemy w położeniu wskazanym przez Kontrahenta.

Skontaktuj się z nami:1 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport niskopodwoziowy rozmaitych ładunków


Nasza idealna firma solidne transportuje rozmaite przedmioty o dużych gabarytach. Są to na ogół stalowe szczegóły konstrukcyjne, lecz również duże konstrukcje budowlane oraz specjalistyczne, detale pociągów, śmigłowce, czołgi, czy domki holenderskie i kontenery. Jakiekolwiek zamówienie organizujemy kompleksowo oraz specjalizujemy się jego realizacją indywidualnie.


Transport ładunków ponadgabarytowych w naszym wykonaniu – bez względu na to, czy chodzi o ładunek mniejszy, czy większy- to olśniewający sposób na wysłanie konkretnego przedmiotu we wskazane miejsce, całkiem bez stresu. Każdy realizowany przez nas transport przesyłek o niesztampowym gabarycie jest przeprowadzany bez komplikacji, ponieważ absorbują się nim wyszkoleni eksperci. Jeśli wyszukują Państwo niezawodnych usług transportowych, które mają wszelkie opcje, jakich wolno potrzebować, by dostarczyć własny ładunek do miejsca docelowego na czas oraz nienaruszone – nie ma lepszego wyboru aniżeli stworzona przez nas firma!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasza rozległa flota odpowiada na wszystkie potrzeby transportu – w sposób kompetentny oraz kompleksowy. Realizujemy transporty wieklkogabarytowe, zarówno regionalne, jak i dalekobieżne. Jest to tajemnica tego, w jaki sposób osiągamy najwyższy poziom wydajności: przykładamy szczególną uwagę do szczegółów oraz zawsze dopasowujemy rozwiązanie do indywidualnych pragnień transportowych naszych klientów. To takie podejście pozwala nam szczycić się tytułem jednej z najbardziej niezawodnych firm transportowych w tym regionie, jak i całym kraju.


Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą usług transportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość zaświadczanych przez nas usług przewozu szczególnego. Oferujemy idealne warunki cenowe. Zachęcamy do skorzystania z opisującej nas oferty.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU