Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Kielce, Bodzentyn - powiat kielecki - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Bodzentyn.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!W sposób wprawny specjalizujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym różnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Korzystamy z porywającej klasy pojazdów i współczesnych maszyn w czasie realizacji transportu wyjątkowego. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszystkie zlecenia i posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak także wiedzę oraz doświadczenie. Przeprowadzamy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Kontrahenta i bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Swoje profesjonalne usługi realizujemy na obszarze całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkiem całościowy oraz wprawny, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów i przyczep perfekcyjnych na rynku, żeby chronić zlecony w nasze ręce, drogocenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo znaczącym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej duże konstrukcje, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy lokalne i krajowe przepisy, więc mogą posiadać Państwa pełne przekonanie, iż zatroszczymy się o wszelkie potrzebne zezwolenia, ubezpieczenie i eskorty wymagane do efektywnego przewozu wielkogabarytowego.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy sprzęt do przenoszenia do ogromnych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na pokaźniejsze odległości. Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie zapytania dotyczące naszej klarownej oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z prowadzonej przez nas strony.


Transport niskopodwoziowy przeróżnych ładunków


Nasza jednostka proponuje usługi transportowe rozmaitego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych i nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym domków holenderskich,
  • maszyn dla budownictwa oraz dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców i suwnic.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Dokładamy wszelkich starań, żeby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:9 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, których musi dopełnić nasz Klient. Stworzona przez nas firma ma dział logistyczny, który samodzielnie specjalizuje się planowaniem całej trasy przejazdu ładunku, przy uwzględnieniu takich kwestii, jak warunki pogodowe, remonty dróg, czy również szerokość i wysokość poszczególnych przejazdów. Stworzona przez nas firma występuje też o wszelkie niebezużyteczne zezwolenia, żeby przewóz ponadnormatywny mógł dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu – lecz nie mają do tego celu wyśmienitego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego fachowca, który specjalizuje się w ciężkich transportach, jak oczywiście stworzona przez nas wykwalifikowana ekipa! Możemy nie jedynie wspomóc znaleźć pierwszorzędny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, ale naturalnie wykonać całe zlecenie: perfekcyjnie, profesjonalnie, kompleksowo. Należałoby przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udzielimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do transportu, pomagając stworzonym przez nas Klientom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie interesującej cenie, co na domiar tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pobocznych pytań, związanych z naszą klarowną propozycją – też jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli szukają Państwo niezawodnego partnera do kompetentnego transportu rzeczy tego rodzaju- nie można odpowiedniej trafić niż właśnie na naszych profesjonalnych specjalistów!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania opisującej nas całej oferty przewozu ładunków ponadgabarytowych. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług i pełen profesjonalizm. Perfekcyjne ceny na rynku są u nas gwarantowane. Gorąco zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU