Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lubin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Lubin, Rudna, Ścinawa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma oferuje rzetelne usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno przemieszczać w sztampowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Klienta w kwestiach połączonych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zapraszamy do poznania opisującej nas oferty.


Co przewozimy?


Przewozem ogromnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz posiadamy wielkie doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce,
  • czołgi,
  • pociągi i wiele innych.

Prezentowana lista jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w rzeczy samej jesteśmy poradzić sobie z transportu niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zatem bez względu na to, jak wybitnie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak prędko, jak to możliwe oraz postaramy się, aby nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak najbardziej kompleksowa oraz po mistrzowsku dopasowana.


Całościowy wymiar naszych usług umieją uznać różni Klienci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, albowiem zezwala na na to obszerna wiedza oraz kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zagadnienie. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi pojazdami oraz najlepszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami:8 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę przewozu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty bądź też szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi oferujemy na obszarze całego kraju oraz bez problemu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa tranzytu jest już wyznaczona, wówczas specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie można bo transportować bez ich zdobycia. Zajmujemy się także sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz słusznie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różne ładunki o dużych gabarytach, niezależnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo zleconego nam mienia jest dla nas jednoznacznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia czy ustępstwo w tym aspekcie. Żeby to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Klientów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo niepokoić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz profesjonalni pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług rzeczywiście pokaźne grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej idealnej oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU