Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Żnin - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Barcin, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski, Łabiszyn, Rogowo, Żnin.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o gigantycznych gabarytach. Naszą firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zaciekawione są transportem ogromnych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Jedynie w ten sposób można zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim konsumentom perfekcyjne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na należącą do nas propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Skoro więc przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w największym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy bo niesłychanie nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W opisującej nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:6 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie wielkich gabarytów różnego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta oraz bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj ważną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz doświadczony portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych przewóz dowolnych ładunków! W naszej idealnej firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych plusów należy też bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie niebezużyteczne informacje. Troszczymy się o to, by w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU