Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Hajnówka - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Hajnówka, Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Kleszczele, Narew, Narewka.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Transport przedmiotów wielkogabarytowych zawsze wymaga uzyskania odpowiedniej zgody. Nasza firma oferuje nienaganny przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, jakkolwiek też rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Kontrahent. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych sekretów. Firma posiada współczesne pojazdy oraz fenomenalnej jakości sprzęt, który jest znakomity i słuszny do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszystkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o przewóz ładunków o nietypowym gabarycie oraz nasza oferta na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozach towarów oraz spedycji ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są najbardziej kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć kapitalną obsługę, wspaniałe stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w prowadzonej przez nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Mamy szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów, lecz niezmiennie jesteśmy otwarci na nowatorskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należałoby wspomnieć o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz znacznych gabarytów. Najpierw trzeba je załadować, później zaplanować szczegółowo trasę przejazdu. Pracownicy opisującej nas firmy mają do wykorzystania najnowocześniejsze techniki, jakie gwarantują im szybki i w głównej mierze bezpieczny przejazd na terenie Polski. Kiedy znamy już dokładny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest w pewnych sytuacjach bardzo mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych robotników pilnuje nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. W trakcie planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:10 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze oraz specjalistyczne, kontenery, czołgi i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się wybitnie kompetentnie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż sztampowy przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy zrealizować parę kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Państwo niemniej jednak nie muszą tracić czasu na zajmowanie się tym, by wszelkie normy pozostały spełnione. To będzie należało do nas, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, aby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z jakiej będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie opóźniony, bo z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, potrafimy się do nich do perfekcji dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności zarządzamy faktycznie gigantycznym zespołem fachowców, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, lecz również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, ażeby świadczyć usługi najwyższej klasy.


Uprzejmie zapraszamy do poznania opisującej nas szczegółowej oferty i skorzystania z profesjonalnych usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność i fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można też liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU