Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zawiercie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Poręba, Zawiercie, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W ogromnej ofercie naszej firmy znajduje się specjalistyczny transport nietypowych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie wolno transportować w sztampowy sposób. Swoje usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Konsumenta w zagadnieniach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Zapraszamy do poznania naszej oferty.


Co transportujemy?


Transportem gigantycznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy znaczące doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład konstrukcje mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe oraz budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak w rzeczy samej jesteśmy poradzić sobie z transportem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, jaki pozostanie powierzony w nasze ręce. Zatem bez względu na to, w jaki sposób niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w największym stopniu dostosowaną do potrzeb, gdyż naszym głównym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Kompleksowy wymiar naszych usług potrafią docenić różni Konsumenci – realizujemy albowiem zarówno zlecenia prywatne, jak oraz te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bo zezwala na na to obszerna wiedza oraz duże doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest też wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Bez problemu wywiązujemy się z każdego zadania, jakie powierzy nam Klient. Mamy niezbędny sprzęt, pojazdy, jak też kompetentnych pracowników.


Co wchodzi w skład naszych usług?


Proponujemy szczególny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy Klient powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty lub też niesprzyjające warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na terenie całej Polski oraz jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o trudnych gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:0 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przewozu jest już uzgodniona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie wolno transportować bez jej zdobycia. W naszej gestii leży także sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz adekwatnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o kolosalnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas absolutnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niezmiernie przyjemnie, jeśli dadzą nam Państwo okazję to udowodnić, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie notorycznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo niepokoić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i fachowi specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w samej rzeczy spore grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania należącej do nas oferty i do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość i zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU