Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mrągowo - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Mikołajki, Mrągowo, Piecki, Sorkwity.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki transport oraz mamy na swoim koncie wiele sukcesów. Oferujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami, jakie powierzają nam własne ładunki o wielkich gabarytach. Dokładnie planujemy każdy przewóz i przygotowujemy się do niego kompetentnie pod wieloma względami. Dzięki nowoczesnym sprzętom i maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga zajmuje się kompletną logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Poszukują Państwo sposobu na przetransportowanie kłopotliwego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zlecenia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru profesjonalnej i renomowanej firmy. Naturalnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to mnóstwo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, niemniej jednak i najwyższą jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę nieomalże każdego zlecenia. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać kilku przyczep oraz pobocznych pojazdów do obsługi przyczepy – dobrze o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Mamy właściwe doświadczenie oraz wiedzę na temat specjalistycznego transportu pomocnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co przewozimy dla naszych Konsumentów?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych i budowniczych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Stworzona przez nas firma bez trudu zaplanuje i zrealizuje wszystkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy właściwy sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:6 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas razem z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracobiorcy specjalizują się sprawami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Konieczne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy skład naszych pracobiorców, którzy zabezpieczają pełną trasę.


Jeżeli chcą Państwo mieć pełne przekonanie, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie bezproblemowy – nam należałoby zaufać, dbamy o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić profesjonalne zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na swoje niezwyczajowe wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i zapytania o szczegóły. Należałoby nas poinformować o własnych zaleceniach, lub szczególnych prośbach – na sto procent będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Duże oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Każda pomoc, którą może zaoferować Państwu nasz zespół, od załadunek po rozładunek – jest osiągalna w nadzwyczaj atrakcyjnej cenie.


Firma zajmuje się też wszelkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na przewóz znacznych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, ponieważ sami specjalizujemy się wszystkimi zagadnieniami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU