Witamy na naszym blogu

Ostatnie informacje z naszego bloga

Komu powierzyć transport ponadgabarytowy?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl

Istnieją rzeczy, których nie wolno przewozić bez uzyskania specjalnego zezwolenia, ze względu na ich nietypowe, duże wymiary. Poza tym, konieczne jest bezbłędne zaplanowanie całej trasy, aby odbyła się ona bez najmniejszych problemów. Transport ponadgabarytowy najlepiej jest powierzyć specjalistom, którzy doskonale znają się na tym zadaniu i podobne zlecenia realizują od lat. Taka firma bez problemu zaplanuje transport odpowiednich elementów, niezależnie od ich rodzaju. Co można transportować w taki sposób? Najczęściej takiemu transportowi podlegają metalowe elementy, jak: konstrukcje stalowe, np. do mostów […]   Transport maszyn rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl

Dziś wiele osób i firm decyduje się na zakup używanych maszyn budowlanych i rolniczych. Takie maszyny są często sprzętem najwyższej klasy, który był w odpowiedni sposób serwisowany i jest bardzo zadbany, a można je kupić o połowę taniej. Szczególnie rolnicy korzystający z unijnych dotacji wyjątkowo często decydują się na sprzedaż swoich maszyn, aby móc kupić kolejne – nowsze i lepsze. W takiej sytuacji potrzebny jest transport ponadgabarytowy, który zajmuje się przewożeniem maszyn z miejsca do miejsca. Firmy zajmujące się takim ciężkim transportem posiadają odpowiednie pojazdy […]   Jak w praktyce wygląda transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl

Żadna budowa nie istniałaby, gdyby nie profesjonalne maszyny budowlane. Dzięki nim, nieruchomości wznoszą się niebywale szybko, a teren wyrównywany jest błyskawicznie. Bardzo często są to imponujące i wielkie maszyny, jak żurawie, czy dźwigi. Nawet podnośniki techniczne niezbędne są na każdej dużej budowie. Ekipy budowlane przemierzają niekiedy setki kilometrów do kolejnych miejsc pracy, a wraz z nimi podróżować musi również sprzęt, który jest im niezbędny do wykonywania zajęć. W jaki sposób organizowany jest taki transport ponadgabarytowy? Zwyczajowo takim transportem zajmują się […]   ZAPRASZAMY DO KONTAKTU