Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Oława - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Oława, Domaniów, Jelcz-Laskowice, Oława.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka świadczy należyte usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie wolno transportować w szablonowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Kontrahenta w kwestiach połączonych z formalnościami oraz dokumentacją. Uprzejmie zapraszamy do poznania naszej profesjonalnej oferty.


Jakie rzeczy transportujemy?


Przewozem obszernych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy kolosalne doświadczenie w tej materii.  Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe oraz budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce,
  • czołgi,
  • pociągi i wiele innych.
KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Prezentowana lista jednak nie jest w żaden sposób skończona! Tak w rzeczy samej jesteśmy poradzić sobie z transportu nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, jak niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować. Przyrzekamy, że odpowiemy na Państwa pytanie tak szybko, jak to możliwe i postaramy się, aby stworzona przez nas odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa i nienagannie dopasowana.


Złożoność naszej klarownej propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej entuzjastycznie zarówno klienci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Takie podejście na domiar tego upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest też najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Warto się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie ukończyć każde powierzone nam zadanie. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem, niezbędnymi wehikułami i najlepszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami:0 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam swój ładunek, cała reszta pozostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty bądź niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na terenie całego kraju oraz bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa przejazdu jest już uzgodniona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można transportować bez jej uzyskania. W należącej do nas gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i słusznie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różne ładunki o gigantycznych gabarytach, bez względu od rozmiarów i tonażu.


Jeśli chodzi o wartości opisującej nas firmy, nie ma większej aniżeli zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty lub kompromis w tym aspekcie. Będzie nam wybitnie miło, jeżeli dadzą nam Państwo okazję to pokazać, rozpoczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na zapytania dotyczące bezpieczeństwa.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o nietypowym charakterze oraz gabarycie cyklicznie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo martwić o nie! Jeżeli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!


Nasi wykwalifikowani oraz fachowi pracownicy zadbają o ich stan na jakimkolwiek etapie transportu. Od załadunku, przez całą trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, ażeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów i będzie nam niezmiernie miło, jeżeli oraz Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są tylko słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania opisującej nas oferty oraz do skorzystania z transportu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU